Home > ویزا
Viewed 45 times 2 Answers
0

من برا دکتری پروژه ای که پذیرش گرفتم در دپارتمان مهندسی مکانیک هست در زمینه بهینه سازی لیسانس و فوق لیسانس خودم مهندسی صنایع با چند مقاله isi در زمینه بهینه سازی و مدلسازی ۳۰ سالمه و ۸ سال سابقه کار در زمینه کنترل پروژه دارم برای tie میتونم جاب آفر بذارم و خب ماهیت کارم بهتر نمیشه اگر دکتری بخونم و حتی زمینه کاری شرکتم هم مرتبط نیست آیا همچین جاب آفری بذارم رو پرونده یا نذارم بهتره؟

2021-09-14 13:38:00 Canada ویزا #سال سابقه کار
2 Reply

به نظرم میتونید بگید من تحقیق کردم برای پیشرفت کارم در زمینه تخصصی و رغابت زیادی که تو این رشته وحود داره تحصیلات تو کشور پیشرفته میتونه بهم کمک کنه که اون جایکاهی که ...... هست رو بدست بیارم و اون زمانی رو که برای رشته مورد نظرم به نتیجه برسونم. اشاره کنید که کسایی که تو این جایکاه هستن با ارتقا تحصیلیشون تونستن به اینجا برسن و بزرگترین دغدغتون این بوده بتونید تو کار مرتبط با رشتتون فعالیت کنید. بگید صنایع و مکانیک جزو رشته هایی هستن که نیاز به دانش روز دنیا دارن و با شرایطی که تو کشور هست برای دستیابی به یه صنعت متعارف در مقایسه با کشورهای همسایه همیشه تقاضا برای افرادی که علم روز رو دارن هست. درسته که نیروهای متخصص تو خود ایران هم هست ولی نقش تحصیلات در یه جامعه پیشرفته رو نمیشه نادیده گرفت. و اینکه هر روز صنعت برای رفع مشکلاتش نیاز به تبادل اطلاعات در حوزه اکادمیک داره

2021-09-14 15:32:00

ممنون فرزانه جان از راهنماییت?

2021-09-14 15:44:00

QAmon

Similar Question:

#سال سابقه کار